START Inkluzivního vzdělávání v Klášterci nad Ohří

START Inkluzivního vzdělávání v Klášterci nad OhříMateřská škola včetně všech svých odloučených pracovišť se podílí na realizaci projektu START inkluzivního vzdělávání v Klášterci nad Ohří, s registračním číslem CZ.02.3.61/0.0/0.0/15_007/0000213, který je spolufinancován v rámci Operačního programu Výzkum, Vývoj a Vzdělávání ze zdrojů Evropské unie a státního rozpočtu České republiky. více zde
Dílčí monitorovací zprávy naleznete v záložce Projekty jednotlivých mateřských škol.

Interaktivní tabule

Interaktivní tabuleMateřské školy obdržely v rámci projektu START interaktivní tabule. V každé MŠ začaly děti s učitelkami pracovat a využívat tuto pomůcku při každodenních činnostech.

Jak děti využívají pomůcky z projektu START

Vánoční provoz

Vánoční provoz (pro nahlášené děti) zajišťuje ve dnech 27. – 28. a 31. 12. 2018 MŠ Souběžná (školka Bruslička), a to od 5:30 do 16:00 hodin.
Od 20. 12. 2018 do 4. 1. 2019 bude v MŠ STONOŽKA omezený provoz z důvodu desinsekce MŠ. Provoz bude jen na třídách v dolních pavilonech, tj. třída Motýlci a Mravenci. Děkujeme za pochopení.

Provoz MŠ od 1.1.2019

Od 1. 1. 2019 dochází ke změně provozní doby, všechny MŠ mají provoz od 5:30 hodin do 17:00 hodin.