START Inkluzivního vzdělávání v Klášterci nad Ohří

START Inkluzivního vzdělávání v Klášterci nad OhříMateřská škola včetně všech svých odloučených pracovišť se podílí na realizaci projektu START inkluzivního vzdělávání v Klášterci nad Ohří, s registračním číslem CZ.02.3.61/0.0/0.0/15_007/0000213, který je spolufinancován v rámci Operačního programu Výzkum, Vývoj a Vzdělávání ze zdrojů Evropské unie a státního rozpočtu České republiky. více zde
Dílčí monitorovací zprávy naleznete v záložce Projekty jednotlivých mateřských škol.

Prohlídka kláštereckého zámku

V rámci projektu START dne 10.6.2019 navštívily děti z mateřských škol zámek v našem městě. Měly možnost vidět jeho prostory se starobylým nábytkem, křišťálovými lustry, knihovnou, prohlédnout si sbírky porcelánu od počátku jeho historie: zvířátka, sošky z porcelánu i užitkový porcelán a sbírky vzácných kamenů. V areálu zámku jsme viděli páva a páví holuby, u budovy Sala terrena si děti prohlédly sochy představující kontinenty a roční období. Podívali jsme se i do thunské hrobky. Dále děti poznaly ještě další památky a zajímavosti cestou na náměstí a do parku: žebráckou bránu, Morový sloup nebo sochu "Andělův dech". Zvláštní poděkování patří zámecké průvodkyni, která vykládala dějiny formou blízkou dětem.

Interaktivní tabule

Interaktivní tabuleMateřské školy obdržely v rámci projektu START interaktivní tabule. V každé MŠ začaly děti s učitelkami pracovat a využívat tuto pomůcku při každodenních činnostech.

Jak děti využívají pomůcky z projektu START

Seznam přijatých dětí do MŠ

Seznam přijatých dětí dle registračních čísel pro školní rok 2019/2020 naleznete v sekci Aktuality.

Informace o provozu školky během letních měsíců naleznete v sekci Aktuality.

Created by © 2011-2019 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign