START Inkluzivního vzdělávání v Klášterci nad Ohří

START Inkluzivního vzdělávání v Klášterci nad OhříMateřská škola včetně všech svých odloučených pracovišť se podílí na realizaci projektu START inkluzivního vzdělávání v Klášterci nad Ohří, s registračním číslem CZ.02.3.61/0.0/0.0/15_007/0000213, který je spolufinancován v rámci Operačního programu Výzkum, Vývoj a Vzdělávání ze zdrojů Evropské unie a státního rozpočtu České republiky. více zde
Dílčí monitorovací zprávy naleznete v záložce Projekty jednotlivých mateřských škol.

Interaktivní tabule

Interaktivní tabuleMateřské školy obdržely v rámci projektu START interaktivní tabule. V každé MŠ začaly děti s učitelkami pracovat a využívat tuto pomůcku při každodenních činnostech.

Jak děti využívají pomůcky z projektu START

Rozpočet

Návrh rozpočtu na rok 2018 a střednědobého výhledu do roku 2020 Mateřské školy naleznete v sekci Aktuality MŠ Klášterec.

Volná pracovní místa