Akce a činnosti školy

Dne 13. února 2018 se konal 2. Masopustní pochod masek dětí ze všech kláštereckých mateřských škol.
Průvod prošel městem; odcházeli jsme ze stanoviště u ZŠ Krátká, kde nám mávaly děti. Zamávali a zatančili jsme i seniorům v Městském ústavu sociálních služeb. Průvod pak pokračoval sídlištěm a zakončili jsme jej u Panoramy společným tancem. Děti, učitelky, dospělí i kolemjdoucí se bavili a všichni si průvod a zábavné dopoledne užili.

Pravidelné akce

Pravidelné akceV 1. pololetí 2018 budou jednotlivé školky opět navštěvovat kurzy plavání v bazénu Základní školy v Krátké ulici.
Na dotaci kurzů přispívá finančně Město Klášterec nad Ohří, a proto děti platí pouze 50,- Kč za jednu lekci. Kurz sestává z deseti lekcí.
Všechny školky dále pokračují v projektu Hodina pohybu navíc.
Bruslit chodí děti z MŠ Souběžná, Lípová a Školní, pokračují až do března 2018.
Všechny školky pokračují v navštěvování tělocvičny zimního stadionu, kde 1x týdně provozují míčové hry.

Tradiční akce mateřských škol

• Maškarní karneval - Masopust
  • Den otevřených dveří
  • Vítání jara
  • Den matek
  • Výtvarná výstava
  • Výlet do chomutovského zooparku
  • Výlet na zvířecí farmu
  • Mezinárodní den dětí
  • Olympiáda mateřských škol
  • Rozloučení s předškoláky
  • Mikulášská nadílka
  • Zdobení vánočního stromu
  • Vánoční besídky

Nadstandarní činnost MŠ Klášterec nad Ohří

• rekondiční plavání a plavecké kurzy
  • seznamování s angličtinou
  • výtvarný kroužek
  • logopedická prevence
  • taneční a pohybové aktivity
  • aerobik
  • hra na zobcovou flétnu
  • inhalace pro děti
  • dětská jóga
  • bruslení
  • pobyty v solné jeskyni

Drakiáda - pozvánka

Drakiáda - pozvánkaMateřská škola Bruslička pořádá ve čtvrtek 5. října od 15:30 hodin odpoledne plné soutěží a her ve společnosti pestrobarevných draků, které ozdobí naši oblohu!
Akce se koná na louce mezi areálem zimního stadionu a 1. ZŠ.

4. ročník výtvarné výstavy na klášterecké radnici

4. ročník výtvarné výstavy na klášterecké radniciZveme Vás na slavnostní vernisáž výtvarné výstavy všech mateřských škol, která se uskuteční ve středu 10. května 2017 v 15:00 hodin ve 2. patře klášterecké radnice.

Výtvarná výstava na klášterecké radnici

Na výstavě se podílejí všechny klášterecké školky, k vidění je do 10. června 2016.

Vánoční provoz

Vánoční provoz (pro nahlášené děti) zajišťuje ve dnech 27. – 28. a 31. 12. 2018 MŠ Souběžná (školka Bruslička), a to od 5:30 do 16:00 hodin.
Od 20. 12. 2018 do 4. 1. 2019 bude v MŠ STONOŽKA omezený provoz z důvodu desinsekce MŠ. Provoz bude jen na třídách v dolních pavilonech, tj. třída Motýlci a Mravenci. Děkujeme za pochopení.

Provoz MŠ od 1.1.2019

Od 1. 1. 2019 dochází ke změně provozní doby, všechny MŠ mají provoz od 5:30 hodin do 17:00 hodin.