Jak děti využívají pomůcky z projektu START

Hodina pohybu navíc

Všechny mateřské školy jsou od 1. 10. 2017 zapojeny do projektu Hodina pohybu navíc.

Interaktivní tabule

Interaktivní tabuleMateřské školy obdržely v rámci projektu START interaktivní tabule. V každé MŠ začaly děti s učitelkami pracovat a využívat tuto pomůcku při každodenních činnostech.

Zapojili jsme se do projektu

Zapojili jsme se do projektu"Škola plná zdraví" (Bonduelle)

Zelená škola

MŠ Lípová, MŠ Dlouhá a MŠ Školní jsou zapojeny do projektu "Zelená škola".
V jednotlivých školkách jsou umístěny boxy pro sběr drobného elektroodpadu. S pomocí rodičů a dětí můžeme všichni pomáhat a přispět životnímu prostředí!
Více informací o projektu "Zelená škola" naleznete v přiloženém souboru.

Vánoční provoz

Vánoční provoz (pro nahlášené děti) zajišťuje ve dnech 27. – 28. a 31. 12. 2018 MŠ Souběžná (školka Bruslička), a to od 5:30 do 16:00 hodin.
Od 20. 12. 2018 do 4. 1. 2019 bude v MŠ STONOŽKA omezený provoz z důvodu desinsekce MŠ. Provoz bude jen na třídách v dolních pavilonech, tj. třída Motýlci a Mravenci. Děkujeme za pochopení.

Provoz MŠ od 1.1.2019

Od 1. 1. 2019 dochází ke změně provozní doby, všechny MŠ mají provoz od 5:30 hodin do 17:00 hodin.