Vzdělávací činnost

Školní vzdělávací program MŠ U Jablíček

Pracujeme podle školního vzdělávacího programu
"SVĚT OČIMA DĚTÍ".

Záměrem školního vzdělávacího programu je rozvoj osobnosti dítětě, její individuality, vzdělávacích možností s celkovým postojem k ostatním lidem, světu kolem nás, k člověku, jeho práci, rodině, přírodě, k vlastnímu zdraví, historii a lidovým tradicím a zvykům.

ŠVP je rozpracován do těchto integrovaných bloků:
1. Jdeme do mateřské školy
2. Barevný podzim
3. Podzimní čas
4. Vánoční čas
5. Zima, zimička
6. Co děláme celý den
7. Jaro ťuká
8. Chráníme přírodu
9. Měsíc květů
10. Děti a naše zem

Integrované bloky jsou dále členěny do podtémat a jsou rozpracovány do třídních vzdělávacích programů.

Zápis do MŠ - výsledky

Výslekdy zápisu do MŠ pro školní rok 2018/2019 naleznete v sekci Aktuality (seznamy přijatých dle registračních čísel).

Letní prázdniny

Informace o provozu MŠ v červenci a srpnu 2018 naleznete v sekci Informace pro rodiče nebo Provoz jednotlivých školek.

Rozpočet

Návrh rozpočtu na rok 2018 a střednědobého výhledu do roku 2020 Mateřské školy naleznete v sekci Aktuality MŠ Klášterec.

Volná pracovní místa