Vzdělávací činnost

Školní vzdělávací program MŠ U Jablíček

Pracujeme podle školního vzdělávacího programu
"SVĚT OČIMA DĚTÍ".

Záměrem školního vzdělávacího programu je rozvoj osobnosti dítětě, její individuality, vzdělávacích možností s celkovým postojem k ostatním lidem, světu kolem nás, k člověku, jeho práci, rodině, přírodě, k vlastnímu zdraví, historii a lidovým tradicím a zvykům.

ŠVP je rozpracován do těchto integrovaných bloků:
1. Jdeme do mateřské školy
2. Barevný podzim
3. Podzimní čas
4. Vánoční čas
5. Zima, zimička
6. Co děláme celý den
7. Jaro ťuká
8. Chráníme přírodu
9. Měsíc květů
10. Děti a naše zem

Integrované bloky jsou dále členěny do podtémat a jsou rozpracovány do třídních vzdělávacích programů.

Vánoční provoz

Vánoční provoz (pro nahlášené děti) zajišťuje ve dnech 27. – 28. a 31. 12. 2018 MŠ Souběžná (školka Bruslička), a to od 5:30 do 16:00 hodin.
Od 20. 12. 2018 do 4. 1. 2019 bude v MŠ STONOŽKA omezený provoz z důvodu desinsekce MŠ. Provoz bude jen na třídách v dolních pavilonech, tj. třída Motýlci a Mravenci. Děkujeme za pochopení.

Provoz MŠ od 1.1.2019

Od 1. 1. 2019 dochází ke změně provozní doby, všechny MŠ mají provoz od 5:30 hodin do 17:00 hodin.