Vzdělávací činnost

"Spokojenost dětí a jejich rodičů - radost a pohoda v MŠ."

Školní vzdělávací program MŠ Duha

"JEN SI DĚTI VŠIMNĚTE, CO JE KRÁSY NA SVĚTĚ!"

Obsahem předškolního vzdělávání je:
oblast biologická - dítě a jeho tělo
oblast psychologická - dítě a jeho psychika
oblast interpersonální - dítě a ten druhý
oblast sociokulturní - dítě a společnost
oblast environmentální - dítě a svět

Při plánování činností vycházíme z poznatků o individualizovaném přístupu ke vzdělávání. Snažíme se zajistit, aby herní aktivity v programu pokrývaly všechny typy inteligencí podle H. Gardnera; na základě jeho teorie stanovíme nabídku činností a her v souladu s rámcovým programem předškolního vzdělávání. Z nabídky si každé dítě může vybrat činnost, která ho zajímá, tedy takovou, která odpovídá jeho schopnostem a možnostem.
Záměrem je, aby děti, které opouštějí naši školu, byly osobnosti vzhledem ke svému věku samostatné, sebevědomé a sebejisté.

Vize MŠ Duha

"Chceme mít školu hrou a zábavou podporující rozvoj všestranných schopností a talentu dětí."

Zápis do MŠ - výsledky

Výslekdy zápisu do MŠ pro školní rok 2018/2019 naleznete v sekci Aktuality (seznamy přijatých dle registračních čísel).

Letní prázdniny

Informace o provozu MŠ v červenci a srpnu 2018 naleznete v sekci Informace pro rodiče nebo Provoz jednotlivých školek.

Rozpočet

Návrh rozpočtu na rok 2018 a střednědobého výhledu do roku 2020 Mateřské školy naleznete v sekci Aktuality MŠ Klášterec.

Volná pracovní místa