Vzdělávací činnost

"Spokojenost dětí a jejich rodičů - radost a pohoda v MŠ."

Školní vzdělávací program MŠ Duha

"JEN SI DĚTI VŠIMNĚTE, CO JE KRÁSY NA SVĚTĚ!"

Obsahem předškolního vzdělávání je:
oblast biologická - dítě a jeho tělo
oblast psychologická - dítě a jeho psychika
oblast interpersonální - dítě a ten druhý
oblast sociokulturní - dítě a společnost
oblast environmentální - dítě a svět

Při plánování činností vycházíme z poznatků o individualizovaném přístupu ke vzdělávání. Snažíme se zajistit, aby herní aktivity v programu pokrývaly všechny typy inteligencí podle H. Gardnera; na základě jeho teorie stanovíme nabídku činností a her v souladu s rámcovým programem předškolního vzdělávání. Z nabídky si každé dítě může vybrat činnost, která ho zajímá, tedy takovou, která odpovídá jeho schopnostem a možnostem.
Záměrem je, aby děti, které opouštějí naši školu, byly osobnosti vzhledem ke svému věku samostatné, sebevědomé a sebejisté.

Vize MŠ Duha

"Chceme mít školu hrou a zábavou podporující rozvoj všestranných schopností a talentu dětí."

Obnovení provozu MŠ

Obnovení provozu všech kláštereckých školek bez omezení od 25. května 2020.
Školné a stravné plaťte i nadále bezhotovostně - po domluvě s vedoucí ŠJ.

Zápis

Informace k zápisu dětí do MŠ na školní rok 2020/2021 naleznete v sekci Aktuality.

Informace o přerušení provozu jednotlivých školek během letních měsíců naleznete v sekci Aktuality.