Aktuality MŠ Duha

Prázdninový provoz 2020

infoinfo

Výtvarná soutěž

Výtvarná soutěžMěstská knihovna v Klášterci nad Ohří vyhlásila jarní výtvarnou soutěž o ceny na téma "Kniha očima dítěte". Obrázky do soutěže jsme tvořili s dětmi ze všech tříd a na výtvarném kroužku jsme vytvořili ještě společnou práci. Z velké konkurence všech školek v našem městě byla oceněná naše malá výtvarnice L.K. ze třídy Vlaštovek. Moc gratulujeme.

Jesle

Dne 1. 9. 2017 jsme otevřeli jesle, které provozuje Radka z.s. Kadaň. Jesličky jsou určeny pro děti od 1 roku do 2,5 let, naleznete je v přízemí pavilonu B MŠ DUHA v Dlouhé ulici.
Fotografie ze zahájení provozu naleznete zde:

Poděkování

Dostalo se nám poděkování od spokojené maminky ze školky Duha. Velmi si takové zpětné vazby vážíme a budeme i nadále dělat vše pro spokojenost Vašich dětí.

"Dobrý den,

chtěla bych Vám tímto vyjádřit poděkování za péči v MŠ Duha ( ul. Dlouhá ).

Dcera od září letošního roku navštěvuje třídu Kuřátek a je velmi spokojená. Do školky se těší, vypráví spoustu zážitků a má ráda obě paní učitelky Jitku a Terezku i ostatní personál.

Na jaře jsem z důvodu ukončení RD musela využít na chvíli služeb kadaňské RADUŠKY, kde jsem byla spokojená moc. Nemusím podotýkat, že po mnoha stránkách ( finanční, časová ) je pro mě výhodnější dávat dceru do školky v místě bydliště.  O to větší mám radost, když mé dítě dostává stejnou péči a pozornost i ve školce u nás v Klášterci.

Paní učitelky v MŠ Duha jsou moc milé ( a to ve všech třídách ), vymýšlejí hezký a rozmanitý program pro děti, a co se týče stravování, jsme naprosto spokojená maminka.

Ještě jednou děkuji za  bezvadné fungování MŠ Duha.

Gabriela Kratochvílová"

Osvědčení o měření zraku předškolních dětí

osvědčení 2015osvědčení 2015

Obnovení provozu MŠ

Obnovení provozu všech kláštereckých školek bez omezení od 25. května 2020.
Školné a stravné plaťte i nadále bezhotovostně - po domluvě s vedoucí ŠJ.

Zápis

Informace k zápisu dětí do MŠ na školní rok 2020/2021 naleznete v sekci Aktuality.

Informace o přerušení provozu jednotlivých školek během letních měsíců naleznete v sekci Aktuality.