Provoz MŠ Duha

• Každý pracovní den od 5:30 do 16:00 hodin.
  • Od 5:30 do 6:00 hodin se děti scházejí v pavilonu A.

Prázdninový provoz - červenec/srpen 2018

Provoz jednotlivých školek během letních prázdnin 2018Provoz jednotlivých školek během letních prázdnin 2018

Zápis do MŠ - výsledky

Výslekdy zápisu do MŠ pro školní rok 2018/2019 naleznete v sekci Aktuality (seznamy přijatých dle registračních čísel).

Letní prázdniny

Informace o provozu MŠ v červenci a srpnu 2018 naleznete v sekci Informace pro rodiče nebo Provoz jednotlivých školek.

Rozpočet

Návrh rozpočtu na rok 2018 a střednědobého výhledu do roku 2020 Mateřské školy naleznete v sekci Aktuality MŠ Klášterec.

Volná pracovní místa