Aktuality MŠ U Jablíček

Slavnostní otevření a prohlídka zahrady

Slavnostní otevření a prohlídka zahradyVe středu 25. září zveme všechny děti, rodiče a veřejnost na slavnostní otevření rekonstruované zahrady mateřské školy U Jablíček v Lípové ulici!
Nenechte si ujít zábavný program, který má pro vás připravený oblíbená interpretka dětských písniček Inka Rybářová! Ve středu 25. září od 15 hodin!

Prázdninový provoz MŠ během letních měsíců

Prázdninový provoz 2019Prázdninový provoz 2019

Poděkování od paní M. Rybářové

12.07. 2017

Vážená paní ředitelko,

chceme touto cestou poděkovat učitelkám paní Zuzce Ježkové a Jitce Ujváry za vstřícný a tolerantní přístup k dětem i rodičům.

Jsou to bezvadné učitelky se srdcem na pravém místě.

Děkujeme nejen paním učitelkám, ale i všem ostatním, bez nichž by to tak skvěle nefungovalo.

Těšíme se dalšího ročníku a přejeme Vám i všem zaměstnancům školky krásné a pohodové léto.

Rybářovi

Vítejte v novém školním roce 2019/2020!

Created by © 2011-2019 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign