Aktuality MŠ U Jablíček

Provoz MŠ

Mateřské školy v Klášterci nad Ohří oznamují, že od 1. 1. 2019 dochází ke změně provozní doby, všechny MŠ mají provoz od 5:30 hodin do 17:00 hodin.

Vánoční provoz (pro nahlášené děti) zajišťuje ve dnech 27. – 28. a 31. 12. 2018 MŠ Souběžná (školka Bruslička), a to od 5:30 do 16:00 hodin.

Nábor malých hokejistů

Dne 14. 9. 2018 přišli do MŠ trenéři ledního hokeje pozvat děti na nábor malých hokejistů. Nábor se uskuteční dne 20. 9. 2018 v 17.00 hod na zimním stadionu.
Děti ve školce měly možnost seznámit se s tímto populárním sportem, vyzkoušet si hokejistický dres a prohlédnout si puk HC Tygři. Spolu s trenérem přišel i maskot TYGR, který děti pozdravil, pohladil a rozdal jim náramky. V závěru si děti zasoutěžily – v hodu míčkem na maskota.
Na zimním stadionu dne 20. 9. si budou moci všechny děti bez rozdílu dovednosti vyzkoušet bruslení zdarma a zjistit, jaké to je: "být hokejistou".

Nábor mladých fotbalistů

Dne 18. 5. 2018 se předškolní děti z kláštereckých mateřských škol zúčastnily náborů fotbalistů. Děti si pod vedením trenérů vyzkoušely různé překážky, které pro ně byly připraveny. Vyzkoušely si kop na branku, slalom mezi kužely, fotbalové utkání a spousty dalších disciplín. Děti dopoledne plné pohybu velmi bavilo a ukázalo se, že je mezi nimi spousta fotbalových talentů.

Pozvánka na vernisáž výtvarné výstavy

Pozvánka na vernisáž výtvarné výstavyVšechny klášterecké školky připravují výtvarnou výstavu "Jak to vidí děti" na téma NAŠE MĚSTO.

Slavnostní vernisáž proběhne 23. dubna 2018 v 15 hodin ve 2. patře klášterecké radnice.

Výstava bude přístupná veřejnosti až do konce června 2018.

Pravidelné akce

Pravidelné akceV 1. pololetí 2018 budou jednotlivé školky opět navštěvovat kurzy plavání v bazénu Základní školy v Krátké ulici.
Na dotaci kurzů přispívá finančně Město Klášterec nad Ohří, a proto děti platí pouze 50,- Kč za jednu lekci. Kurz sestává z deseti lekcí.
Všechny školky dále pokračují v projektu Hodina pohybu navíc.
Bruslit chodí děti z MŠ Souběžná, Lípová a Školní, pokračují až do března 2018.
Všechny školky pokračují v navštěvování tělocvičny zimního stadionu, kde 1x týdně provozují míčové hry.
Ve spolupráci s Městem Klášterec nad Ohří připravujeme realizaci projektu školních zahrad v příprodním stylu v MŠ U Jablíček a MŠ Stonožka.

Poděkování od paní M. Rybářové

12.07. 2017

Vážená paní ředitelko,

chceme touto cestou poděkovat učitelkám paní Zuzce Ježkové a Jitce Ujváry za vstřícný a tolerantní přístup k dětem i rodičům.

Jsou to bezvadné učitelky se srdcem na pravém místě.

Děkujeme nejen paním učitelkám, ale i všem ostatním, bez nichž by to tak skvěle nefungovalo.

Těšíme se dalšího ročníku a přejeme Vám i všem zaměstnancům školky krásné a pohodové léto.

Rybářovi

Vánoční provoz

Od 20. 12. 2018 do 4. 1. 2019 bude v MŠ STONOŽKA omezený provoz z důvodu desinsekce MŠ. Provoz bude jen na třídách v dolních pavilonech, tj. třída Motýlci a Mravenci. Děkujeme za pochopení.

Provoz MŠ od 1.1.2019

Od 1. 1. 2019 dochází ke změně provozní doby, všechny MŠ mají provoz od 5:30 hodin do 17:00 hodin.