Aktuality MŠ U Jablíček

Výsledky zápisu do MŠ podle registračních čísel

MŠ LípováMŠ Lípová

Nábor mladých fotbalistů

Dne 18. 5. 2018 se předškolní děti z kláštereckých mateřských škol zúčastnily náborů fotbalistů. Děti si pod vedením trenérů vyzkoušely různé překážky, které pro ně byly připraveny. Vyzkoušely si kop na branku, slalom mezi kužely, fotbalové utkání a spousty dalších disciplín. Děti dopoledne plné pohybu velmi bavilo a ukázalo se, že je mezi nimi spousta fotbalových talentů.

Pozvánka na vernisáž výtvarné výstavy

Pozvánka na vernisáž výtvarné výstavyVšechny klášterecké školky připravují výtvarnou výstavu "Jak to vidí děti" na téma NAŠE MĚSTO.

Slavnostní vernisáž proběhne 23. dubna 2018 v 15 hodin ve 2. patře klášterecké radnice.

Výstava bude přístupná veřejnosti až do konce června 2018.

Pravidelné akce

Pravidelné akceV 1. pololetí 2018 budou jednotlivé školky opět navštěvovat kurzy plavání v bazénu Základní školy v Krátké ulici.
Na dotaci kurzů přispívá finančně Město Klášterec nad Ohří, a proto děti platí pouze 50,- Kč za jednu lekci. Kurz sestává z deseti lekcí.
Všechny školky dále pokračují v projektu Hodina pohybu navíc.
Bruslit chodí děti z MŠ Souběžná, Lípová a Školní, pokračují až do března 2018.
Všechny školky pokračují v navštěvování tělocvičny zimního stadionu, kde 1x týdně provozují míčové hry.
Ve spolupráci s Městem Klášterec nad Ohří připravujeme realizaci projektu školních zahrad v příprodním stylu v MŠ U Jablíček a MŠ Stonožka.

Poděkování od paní M. Rybářové

12.07. 2017

Vážená paní ředitelko,

chceme touto cestou poděkovat učitelkám paní Zuzce Ježkové a Jitce Ujváry za vstřícný a tolerantní přístup k dětem i rodičům.

Jsou to bezvadné učitelky se srdcem na pravém místě.

Děkujeme nejen paním učitelkám, ale i všem ostatním, bez nichž by to tak skvěle nefungovalo.

Těšíme se dalšího ročníku a přejeme Vám i všem zaměstnancům školky krásné a pohodové léto.

Rybářovi

Zápis do MŠ - výsledky

Výslekdy zápisu do MŠ pro školní rok 2018/2019 naleznete v sekci Aktuality (seznamy přijatých dle registračních čísel).

Letní prázdniny

Informace o provozu MŠ v červenci a srpnu 2018 naleznete v sekci Informace pro rodiče nebo Provoz jednotlivých školek.

Rozpočet

Návrh rozpočtu na rok 2018 a střednědobého výhledu do roku 2020 Mateřské školy naleznete v sekci Aktuality MŠ Klášterec.

Volná pracovní místa