Aktuality MŠ Stonožka

Výsledky zápisu do MŠ podle registračních čísel

MŠ ŠkolníMŠ Školní

Nábor mladých fotbalistů

Dne 18. 5. 2018 se předškolní děti z kláštereckých mateřských škol zúčastnily náborů fotbalistů. Děti si pod vedením trenérů vyzkoušely různé překážky, které pro ně byly připraveny. Vyzkoušely si kop na branku, slalom mezi kužely, fotbalové utkání a spousty dalších disciplín. Děti dopoledne plné pohybu velmi bavilo a ukázalo se, že je mezi nimi spousta fotbalových talentů.

Interaktivní tabule (z projektu START)

05.03. 2018
Interaktivní tabule (z projektu START)Děti Z MŠ stonožka dostaly novou interaktivní tabuli, na které se budou vzdělávat a rozvíjet s pomocí výukových programů a zpracovaných DUM. Tabule lze využívat na pestrý rozvoj dětských znalostí a dovedností, a to zejména: grafomotorika, předmatematické představy, fantazie, jemná motorika, předčtenářská gramotnost aj. Tabule lze využít takřka na cokoli. Děti ze třídy Včeliček prozatím vyzkoušely třídění geometrických tvarů, skládání obrázků podle vzoru a zapamatování, třídění ovoce, zeleniny, zdravých a nezdravých potravin a také malování prstem na veliký formát tabule. Děti práce s interaktivní tabulí zaujala a bavila a jsou zvědavé, co všechno ještě tabule umí.

Pravidelné akce

Pravidelné akceV 1. pololetí 2018 budou jednotlivé školky opět navštěvovat kurzy plavání v bazénu Základní školy v Krátké ulici.
Na dotaci kurzů přispívá finančně Město Klášterec nad Ohří, a proto děti platí pouze 50,- Kč za jednu lekci. Kurz sestává z deseti lekcí.
Všechny školky dále pokračují v projektu Hodina pohybu navíc.
Bruslit chodí děti z MŠ Souběžná, Lípová a Školní, pokračují až do března 2018.
Všechny školky pokračují v navštěvování tělocvičny zimního stadionu, kde 1x týdně provozují míčové hry.
Ve spolupráci s Městem Klášterec nad Ohří připravujeme realizaci projektu školních zahrad v příprodním stylu v MŠ U Jablíček a MŠ Stonožka.

Nejsem na světě sám

Děti z naší mateřské školy se zúčastnily mezinárodní výtvarné soutěže „O cenu Jiřího Šedého – Nejsem na světě sám."
Kreslily obrázky na téma „Moje největší radost". I přes velké množství účastníků se podařilo Kristýnce Novákové ze třídy Motýlků obsadit prestižní 1. místo a byla pozvaná na slavnostní předávání ceny do prostor Františkánského kláštera v Kadani. Moc gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školky.

Osvědčení o měření zraku předškolních dětí

osvědčení 2015osvědčení 2015

Zápis do MŠ - výsledky

Výslekdy zápisu do MŠ pro školní rok 2018/2019 naleznete v sekci Aktuality (seznamy přijatých dle registračních čísel).

Letní prázdniny

Informace o provozu MŠ v červenci a srpnu 2018 naleznete v sekci Informace pro rodiče nebo Provoz jednotlivých školek.

Rozpočet

Návrh rozpočtu na rok 2018 a střednědobého výhledu do roku 2020 Mateřské školy naleznete v sekci Aktuality MŠ Klášterec.

Volná pracovní místa