Aktuality MŠ Stonožka

Prohlášení ředitelky k dění okolo MŠ Stonožka

ProhlášeníProhlášení

Využijte nejdelší provozní dobu ze všech kláštereckých mateřských škol! Denně máme otevřeno až do 17 hodin!

Nejsem na světě sám

Děti z naší mateřské školy se zúčastnily mezinárodní výtvarné soutěže „O cenu Jiřího Šedého – Nejsem na světě sám."
Kreslily obrázky na téma „Moje největší radost". I přes velké množství účastníků se podařilo Kristýnce Novákové ze třídy Motýlků obsadit prestižní 1. místo a byla pozvaná na slavnostní předávání ceny do prostor Františkánského kláštera v Kadani. Moc gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školky.

Osvědčení o měření zraku předškolních dětí

osvědčení 2015osvědčení 2015

Vítejte v novém školním roce 2019/2020!

Created by © 2011-2019 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign