Vzdělávací činnost

"Všechno, co opravdu potřebuji znát, jsem se naučil v mateřské škole."
Robert Fulghum

Školní vzdělávací program MŠ Stonožka

"SLUNCE SVÍTÍ PRO VŠECHNY!"

Vize MŠ

"Jen společně můžeme dosáhnout toho, že je dítě respektováno bez rozdílu. Každý den prožitý v MŠ Stonožka se stane radostnou událostí, příjemnou zkušeností a zdrojem pevných základů pro život i pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami a jejich začlenění do společnosti."

Vánoční provoz

Vánoční provoz (pro nahlášené děti) zajišťuje ve dnech 27. – 28. a 31. 12. 2018 MŠ Souběžná (školka Bruslička), a to od 5:30 do 16:00 hodin.
Od 20. 12. 2018 do 4. 1. 2019 bude v MŠ STONOŽKA omezený provoz z důvodu desinsekce MŠ. Provoz bude jen na třídách v dolních pavilonech, tj. třída Motýlci a Mravenci. Děkujeme za pochopení.

Provoz MŠ od 1.1.2019

Od 1. 1. 2019 dochází ke změně provozní doby, všechny MŠ mají provoz od 5:30 hodin do 17:00 hodin.