Vzdělávací činnost

"Všechno, co opravdu potřebuji znát, jsem se naučil v mateřské škole."
Robert Fulghum

Školní vzdělávací program MŠ Stonožka

"SLUNCE SVÍTÍ PRO VŠECHNY!"

Vize MŠ

"Jen společně můžeme dosáhnout toho, že je dítě respektováno bez rozdílu. Každý den prožitý v MŠ Stonožka se stane radostnou událostí, příjemnou zkušeností a zdrojem pevných základů pro život i pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami a jejich začlenění do společnosti."

Zápis do MŠ - výsledky

Výslekdy zápisu do MŠ pro školní rok 2018/2019 naleznete v sekci Aktuality (seznamy přijatých dle registračních čísel).

Letní prázdniny

Informace o provozu MŠ v červenci a srpnu 2018 naleznete v sekci Informace pro rodiče nebo Provoz jednotlivých školek.

Rozpočet

Návrh rozpočtu na rok 2018 a střednědobého výhledu do roku 2020 Mateřské školy naleznete v sekci Aktuality MŠ Klášterec.

Volná pracovní místa