Třídy

Běžné třídy jsou naplňovány do počtu 28 dětí, jedna třída určená pro integrované děti je naplňována do počtu 19 a speciální třída pro děti s více vadami (souběžná postižení) je naplňována do 10 dětí.

1. třída - Berušky
Marta Dubinčáková a Mgr. Jaromíra Urbanová

2. třída - Čmeláčci
Michaela Procházková, Lenka Satranová

3. třída - Včeličky
Hana Klačková, Petra Holá a Zdeňka Pulpánová (asistentka pedagoga)

4. třída - Motýlci
Hana Dvořáková a Jindra Legátová

5. třída - Mravenci
Bc. Věra Studničková a Miriam Filáková (asistentka pedagoga)

Zápis do MŠ - výsledky

Výslekdy zápisu do MŠ pro školní rok 2018/2019 naleznete v sekci Aktuality (seznamy přijatých dle registračních čísel).

Letní prázdniny

Informace o provozu MŠ v červenci a srpnu 2018 naleznete v sekci Informace pro rodiče nebo Provoz jednotlivých školek.

Rozpočet

Návrh rozpočtu na rok 2018 a střednědobého výhledu do roku 2020 Mateřské školy naleznete v sekci Aktuality MŠ Klášterec.

Volná pracovní místa