Třídy

Běžné třídy jsou naplňovány do počtu 28 dětí, jedna třída určená pro integrované děti je naplňována do počtu 19 a speciální třída pro děti s více vadami (souběžná postižení) je naplňována do 10 dětí.

1. třída - Berušky
Marta Dubinčáková a Adriana Panušková

2. třída - Čmeláčci
Michaela Procházková, Lenka Satranová

3. třída - Včeličky
Hana Klačková, Petra Holá

4. třída - Motýlci
Hana Dvořáková a Zdeňka Pulpánová

5. třída - Mravenci
Bc. Věra Studničková, Jindra Legátová a Aneta Málková (asistentka pedagoga)

Vánoční provoz

Vánoční provoz (pro nahlášené děti) zajišťuje ve dnech 27. – 28. a 31. 12. 2018 MŠ Souběžná (školka Bruslička), a to od 5:30 do 16:00 hodin.
Od 20. 12. 2018 do 4. 1. 2019 bude v MŠ STONOŽKA omezený provoz z důvodu desinsekce MŠ. Provoz bude jen na třídách v dolních pavilonech, tj. třída Motýlci a Mravenci. Děkujeme za pochopení.

Provoz MŠ od 1.1.2019

Od 1. 1. 2019 dochází ke změně provozní doby, všechny MŠ mají provoz od 5:30 hodin do 17:00 hodin.