Aktuality MŠ Duha

Zápis dětí do MŠ se bude konat ve dnech 2. a 3. května 2019, vždy od 10 do 17 hodin.

Prázdninový provoz MŠ během letních měsíců

Prázdninový provoz 2019Prázdninový provoz 2019

Provoz MŠ

Od 1. 1. 2019 mají všechny MŠ provoz od 5:30 hodin do 17:00 hodin.

Nábor malých hokejistů

Dne 14. 9. 2018 přišli do MŠ trenéři ledního hokeje pozvat děti na nábor malých hokejistů. Nábor se uskuteční dne 20. 9. 2018 v 17.00 hod na zimním stadionu.
Děti ve školce měly možnost seznámit se s tímto populárním sportem, vyzkoušet si hokejistický dres a prohlédnout si puk HC Tygři. Spolu s trenérem přišel i maskot TYGR, který děti pozdravil, pohladil a rozdal jim náramky. V závěru si děti zasoutěžily – v hodu míčkem na maskota.
Na zimním stadionu dne 20. 9. si budou moci všechny děti bez rozdílu dovednosti vyzkoušet bruslení zdarma a zjistit, jaké to je: "být hokejistou".

Nábor mladých fotbalistů

Dne 18. 5. 2018 se předškolní děti z kláštereckých mateřských škol zúčastnily náborů fotbalistů. Děti si pod vedením trenérů vyzkoušely různé překážky, které pro ně byly připraveny. Vyzkoušely si kop na branku, slalom mezi kužely, fotbalové utkání a spousty dalších disciplín. Děti dopoledne plné pohybu velmi bavilo a ukázalo se, že je mezi nimi spousta fotbalových talentů.

Výtvarná soutěž

Výtvarná soutěžMěstská knihovna v Klášterci nad Ohří vyhlásila jarní výtvarnou soutěž o ceny na téma "Kniha očima dítěte". Obrázky do soutěže jsme tvořili s dětmi ze všech tříd a na výtvarném kroužku jsme vytvořili ještě společnou práci. Z velké konkurence všech školek v našem městě byla oceněná naše malá výtvarnice L.K. ze třídy Vlaštovek. Moc gratulujeme.

Jesle

Dne 1. 9. 2017 jsme otevřeli jesle, které provozuje Radka z.s. Kadaň. Jesličky jsou určeny pro děti od 1 roku do 2,5 let, naleznete je v přízemí pavilonu B MŠ DUHA v Dlouhé ulici.
Fotografie ze zahájení provozu naleznete zde:

Poděkování

Dostalo se nám poděkování od spokojené maminky ze školky Duha. Velmi si takové zpětné vazby vážíme a budeme i nadále dělat vše pro spokojenost Vašich dětí.

"Dobrý den,

chtěla bych Vám tímto vyjádřit poděkování za péči v MŠ Duha ( ul. Dlouhá ).

Dcera od září letošního roku navštěvuje třídu Kuřátek a je velmi spokojená. Do školky se těší, vypráví spoustu zážitků a má ráda obě paní učitelky Jitku a Terezku i ostatní personál.

Na jaře jsem z důvodu ukončení RD musela využít na chvíli služeb kadaňské RADUŠKY, kde jsem byla spokojená moc. Nemusím podotýkat, že po mnoha stránkách ( finanční, časová ) je pro mě výhodnější dávat dceru do školky v místě bydliště.  O to větší mám radost, když mé dítě dostává stejnou péči a pozornost i ve školce u nás v Klášterci.

Paní učitelky v MŠ Duha jsou moc milé ( a to ve všech třídách ), vymýšlejí hezký a rozmanitý program pro děti, a co se týče stravování, jsme naprosto spokojená maminka.

Ještě jednou děkuji za  bezvadné fungování MŠ Duha.

Gabriela Kratochvílová"

Osvědčení o měření zraku předškolních dětí

osvědčení 2015osvědčení 2015

Zápis dětí do MŠ

Informace, formulář a kritéria přijímání dětí do MŠ naleznete v sekci Aktuality MŠ Klášterec.

Informace o provozu školky během letních měsíců naleznete v sekci Aktuality.