Vzdělávací činnost

Motto

"SPORTUJEME CELÝ ROK, KDO CHCE S NÁMI DRŽET KROK, TEN MEZI NÁS MŮŽE JÍT - CVIČIT, HRÁT SI, ZDRAVĚ ŽÍT"

Školní vzdělávací program MŠ Bruslička

Pracujeme podle školního vzdělávacího programu
"SPORTUJEME CELÝ ROK".

ŠVP MŠ Bruslička podporuje fyzické zdraví a zdatnost dětí, vytváří podmínky pro rozvoj základů zdravého životního stylu. Základ tvoří sportovní program mateřské školy. Věnujeme péči dětem nadaným a talentovaným a zvýšená pozornost je věnována dětem s komunikačními obtížemi. V logopedické třídě je poskytována péče dětem se speciálními vzdělávacími potřebami podle upraveného vzdělávacího programu.
Program mateřské školy je doplněn o bruslení, plavání, pohybové dovednosti, lehkoatletickou a taneční průpravu.
Cílem je utužování zdraví dětí, jejich tělesná zdatnost a rozšiřování pohybových dovedností.

Vánoční provoz

Vánoční provoz (pro nahlášené děti) zajišťuje ve dnech 27. – 28. a 31. 12. 2018 MŠ Souběžná (školka Bruslička), a to od 5:30 do 16:00 hodin.
Od 20. 12. 2018 do 4. 1. 2019 bude v MŠ STONOŽKA omezený provoz z důvodu desinsekce MŠ. Provoz bude jen na třídách v dolních pavilonech, tj. třída Motýlci a Mravenci. Děkujeme za pochopení.

Provoz MŠ od 1.1.2019

Od 1. 1. 2019 dochází ke změně provozní doby, všechny MŠ mají provoz od 5:30 hodin do 17:00 hodin.