Vzdělávací činnost

Motto

"SPORTUJEME CELÝ ROK, KDO CHCE S NÁMI DRŽET KROK, TEN MEZI NÁS MŮŽE JÍT - CVIČIT, HRÁT SI, ZDRAVĚ ŽÍT"

Školní vzdělávací program MŠ Bruslička

Pracujeme podle školního vzdělávacího programu
"SPORTUJEME CELÝ ROK".

ŠVP MŠ Bruslička podporuje fyzické zdraví a zdatnost dětí, vytváří podmínky pro rozvoj základů zdravého životního stylu. Základ tvoří sportovní program mateřské školy. Věnujeme péči dětem nadaným a talentovaným a zvýšená pozornost je věnována dětem s komunikačními obtížemi. V logopedické třídě je poskytována péče dětem se speciálními vzdělávacími potřebami podle upraveného vzdělávacího programu.
Program mateřské školy je doplněn o bruslení, plavání, pohybové dovednosti, lehkoatletickou a taneční průpravu.
Cílem je utužování zdraví dětí, jejich tělesná zdatnost a rozšiřování pohybových dovedností.

Zápis do MŠ - výsledky

Výslekdy zápisu do MŠ pro školní rok 2018/2019 naleznete v sekci Aktuality (seznamy přijatých dle registračních čísel).

Letní prázdniny

Informace o provozu MŠ v červenci a srpnu 2018 naleznete v sekci Informace pro rodiče nebo Provoz jednotlivých školek.

Rozpočet

Návrh rozpočtu na rok 2018 a střednědobého výhledu do roku 2020 Mateřské školy naleznete v sekci Aktuality MŠ Klášterec.

Volná pracovní místa