Aktuality MŠ Sluníčko

Zápis dětí do MŠ se bude konat ve dnech 2. a 3. května 2019, vždy od 10 do 17 hodin.

Prázdninový provoz MŠ během letních měsíců

Prázdninový provoz 2019Prázdninový provoz 2019

Provoz MŠ

Od 1. 1. 2019 mají všechny MŠ provoz od 5:30 hodin do 17:00 hodin.

Nábor malých hokejistů

Dne 14. 9. 2018 přišli do MŠ trenéři ledního hokeje pozvat děti na nábor malých hokejistů. Nábor se uskuteční dne 20. 9. 2018 v 17.00 hod na zimním stadionu.
Děti ve školce měly možnost seznámit se s tímto populárním sportem, vyzkoušet si hokejistický dres a prohlédnout si puk HC Tygři. Spolu s trenérem přišel i maskot TYGR, který děti pozdravil, pohladil a rozdal jim náramky. V závěru si děti zasoutěžily – v hodu míčkem na maskota.
Na zimním stadionu dne 20. 9. si budou moci všechny děti bez rozdílu dovednosti vyzkoušet bruslení zdarma a zjistit, jaké to je: "být hokejistou".

Nábor mladých fotbalistů

Dne 18. 5. 2018 se předškolní děti z kláštereckých mateřských škol zúčastnily náborů fotbalistů. Děti si pod vedením trenérů vyzkoušely různé překážky, které pro ně byly připraveny. Vyzkoušely si kop na branku, slalom mezi kužely, fotbalové utkání a spousty dalších disciplín. Děti dopoledne plné pohybu velmi bavilo a ukázalo se, že je mezi nimi spousta fotbalových talentů.

Zápis dětí do MŠ

Informace, formulář a kritéria přijímání dětí do MŠ naleznete v sekci Aktuality MŠ Klášterec.

Informace o provozu školky během letních měsíců naleznete v sekci Aktuality.