Aktuality MŠ Sluníčko

Výsledky zápisu do MŠ podle registračních čísel

MŠ LesníMŠ Lesní

Nábor mladých fotbalistů

Dne 18. 5. 2018 se předškolní děti z kláštereckých mateřských škol zúčastnily náborů fotbalistů. Děti si pod vedením trenérů vyzkoušely různé překážky, které pro ně byly připraveny. Vyzkoušely si kop na branku, slalom mezi kužely, fotbalové utkání a spousty dalších disciplín. Děti dopoledne plné pohybu velmi bavilo a ukázalo se, že je mezi nimi spousta fotbalových talentů.

Pravidelné akce

Pravidelné akceV 1. pololetí 2018 budou jednotlivé školky opět navštěvovat kurzy plavání v bazénu Základní školy v Krátké ulici.
Na dotaci kurzů přispívá finančně Město Klášterec nad Ohří, a proto děti platí pouze 50,- Kč za jednu lekci. Kurz sestává z deseti lekcí.
Všechny školky dále pokračují v projektu Hodina pohybu navíc.
Bruslit chodí děti z MŠ Souběžná, Lípová a Školní, pokračují až do března 2018.
Všechny školky pokračují v navštěvování tělocvičny zimního stadionu, kde 1x týdně provozují míčové hry.

Zápis do MŠ - výsledky

Výslekdy zápisu do MŠ pro školní rok 2018/2019 naleznete v sekci Aktuality (seznamy přijatých dle registračních čísel).

Letní prázdniny

Informace o provozu MŠ v červenci a srpnu 2018 naleznete v sekci Informace pro rodiče nebo Provoz jednotlivých školek.

Rozpočet

Návrh rozpočtu na rok 2018 a střednědobého výhledu do roku 2020 Mateřské školy naleznete v sekci Aktuality MŠ Klášterec.

Volná pracovní místa