Jméno:
Heslo:

Aktuality MŠ Bruslička

Provoz MŠ

Mateřské školy v Klášterci nad Ohří oznamují, že od 1. 1. 2019 dochází ke změně provozní doby, všechny MŠ mají provoz od 5:30 hodin do 17:00 hodin.

Vánoční provoz (pro nahlášené děti) zajišťuje ve dnech 27. – 28. a 31. 12. 2018 MŠ Souběžná (školka Bruslička), a to od 5:30 do 16:00 hodin.

Nábor malých hokejistů

Dne 14. 9. 2018 přišli do MŠ trenéři ledního hokeje pozvat děti na nábor malých hokejistů. Nábor se uskuteční dne 20. 9. 2018 v 17.00 hod na zimním stadionu.
Děti ve školce měly možnost seznámit se s tímto populárním sportem, vyzkoušet si hokejistický dres a prohlédnout si puk HC Tygři. Spolu s trenérem přišel i maskot TYGR, který děti pozdravil, pohladil a rozdal jim náramky. V závěru si děti zasoutěžily – v hodu míčkem na maskota.
Na zimním stadionu dne 20. 9. si budou moci všechny děti bez rozdílu dovednosti vyzkoušet bruslení zdarma a zjistit, jaké to je: "být hokejistou".

Nábor mladých fotbalistů

Dne 18. 5. 2018 se předškolní děti z kláštereckých mateřských škol zúčastnily náborů fotbalistů. Děti si pod vedením trenérů vyzkoušely různé překážky, které pro ně byly připraveny. Vyzkoušely si kop na branku, slalom mezi kužely, fotbalové utkání a spousty dalších disciplín. Děti dopoledne plné pohybu velmi bavilo a ukázalo se, že je mezi nimi spousta fotbalových talentů.

MŠ Bruslička na 23. celostátním festivalu Mateřinka v Nymburku

MŠ Bruslička na 23. celostátním festivalu Mateřinka v NymburkuV měsíci únoru proběhlo v chomutovském divadle oblastní kolo celostátního festivalu Mateřinka. Jedná se o přehlídku tanečních vystoupení a pohádkových dramatizací, které jsou plné nápadů šikovných učitelek a dětí. Ze všech oblastních kol celé ČR bylo vybráno 23 školek na festival do Nymburka.
Naše MŠ Bruslička, která se zapojuje do festivalu Mateřinka pravidelně, byla vybrána s tanečním vystoupením KLUCI A HOLKY Z POMÁDY.
Dne 4. 5. 2018 ráno, děti, učitelky a rodiče vyrazili do Nymburka. Pro děti byl připraven dopolední program - sportovní hrátky, výtvarné dílničky - zdobení perníčků a eko program.
Odpoledne se děti připravily na své taneční vystoupení a velkou odměnou pro ně byl potlesk v naplněném sále. Z celého dne si děti odvezly spoustu zážitků, hezké ceny za své snažení a pro rodiče a učitelky byly odměnou rozzářené oči jejich dětí.

Bruslička na soutěži Česko se hýbe

Bruslička na soutěži Česko se hýbeDne 23. 3. 2018 jsme se zúčastnili výběrového kola soutěže ČESKO SE HÝBE. Taneční vystoupení našich dětí "Holky a kluci z Pomády" pod vedením p. uč. Ivany Dlouhé a Aleny Páleníkové sklidilo veliký potlesk. Do kladenské sportovní haly přijeli celou akci podpořit rodiče dětí. Publikum odměnilo naše děti za jejich vystoupení velikým potleskem. Děti obsadily druhé místo v kategorii mateřské školy a z celé akce si odnesly nejen krásné ceny, ale i spoustu zážitků z vystoupení ostatních celků.
Chtěli bychom poděkovat rodičům, které děti v jejich úsilí podporují a vytvářejí jim podnětné prostředí. Učitelky MŠ Bruslička.

Bruslička na Mateřince 2018

Bruslička na Mateřince 2018Dne 14. 2. 2018 v chomutovském Městském divadle probíhal jubilejní 20. ročník přehlídky mateřských škol Chomutovska "MATEŘINKA 2018“.
Jedná se o přehlídku tanečních vystoupení a pohádkových dramatizací malých předškoláků. Zároveň v prostorách divadla probíhala výstava dětských výtvarných prací, která poputuje v měsíci květnu na celostátní festival Mateřinky do Nymburka. Zde i naše děti předvedly své výtvarné dovednosti.
Naše město reprezentovala MŠ Bruslička se svým tanečním vystoupením "POMÁDA“, které sklidilo veliký potlesk naplněného sálu. Podpořit nás přijel i pan starosta Klášterce nad Ohří Ing. Štefan Drozd a paní ředitelka MŠ Mgr. Jitka Vlková. Popřáli dětem hodně štěstí a předali jim sladkou odměnu. Děti si odvezly hezké ceny a nové zážitky. Odměnou pro učitelky a rodiče byly především rozzářené oči dětí po úspěšném vystoupení.

Pravidelné akce

Pravidelné akceV 1. pololetí 2018 budou jednotlivé školky opět navštěvovat kurzy plavání v bazénu Základní školy v Krátké ulici.
Na dotaci kurzů přispívá finančně Město Klášterec nad Ohří, a proto děti platí pouze 50,- Kč za jednu lekci. Kurz sestává z deseti lekcí.
Všechny školky dále pokračují v projektu Hodina pohybu navíc.
Bruslit chodí děti z MŠ Souběžná, Lípová a Školní, pokračují až do března 2018.
Všechny školky pokračují v navštěvování tělocvičny zimního stadionu, kde 1x týdně provozují míčové hry.

Zahájení školního roku

Zahájení školního rokuVšichni předškoláci s povinnou docházkou do MŠ dostali dárky od zřizovatele. Děkujeme!

Obdrželi jsme pochvalu od spokojené maminky. Děkujeme.

Vážená paní ředitelko,

se začátkem nového školního roku bych ráda vyjádřila svoji pochvalu a poděkování za práci našich paní učitelek v průběhu minulého školního roku. Syn navštěvuje třídu Motýlků (MŠ Bruslička) pod vedením paní učitelky Mgr. Dagmar Megové, Ivany Dlouhé a asistentky Dity Veselé. Po adaptačních problémech, spojených s nástupem do MŠ, se náš syn zařadil do kolektivu Motýlků a je ve školce více než spokojen. Stejně spokojeni jsme i my, rodiče. Úžasný přistup k dětem a k jejich individuálním potřebám, nepřeberné mnozštví akcí pro rodiče a pro děti (skvělé zakončení školního roku a pasování na předškoláky, bruslení, vánoční besídka, školka v přírodě a mnoho dalších) nás jen utvrdilo v tom, že jsme pro syna vybrali to nejlepší. Každý den ve školce je novým dobrodružstvím, je to místo, kam se náš syn těší a kde se naučí spoustu nového a kde se každý den něco zajímavého děje. Činnosti, o které dříve nejevil zájem, jako je např. zpěv, kreslení a výtvarné práce, patří nyní k jeho oblíbeným. Přeji Vám i našemu školství více takových učitelů, kteří pracují srdcem a na prvním místě jsou pro ně vždy děti a jejich blaho.

S pozdravem a přáním krásného dne Petra Pauknerová

NÁSTĚNKA

Vánoční provoz

Vánoční provoz (pro nahlášené děti) zajišťuje ve dnech 27. – 28. a 31. 12. 2018 MŠ Souběžná (školka Bruslička), a to od 5:30 do 16:00 hodin.
Od 20. 12. 2018 do 4. 1. 2019 bude v MŠ STONOŽKA omezený provoz z důvodu desinsekce MŠ. Provoz bude jen na třídách v dolních pavilonech, tj. třída Motýlci a Mravenci. Děkujeme za pochopení.

Provoz MŠ od 1.1.2019

Od 1. 1. 2019 dochází ke změně provozní doby, všechny MŠ mají provoz od 5:30 hodin do 17:00 hodin.

Facebook

Sledujte nás také na facebookovém profilu: https://www.facebook.com/msklasterec/

Stravné a školné

Informace o placení stravného a školného naleznete v sekci Informace pro rodiče - DŮLEŽITÉ.

Veřejné zakázky a smlouvy

Platba stravného

Provozní řád školní jídelny včetně informací o platbě stravného naleznete v sekci Informace pro rodiče.
HOME -  Mateřská škola Klášterec nad Ohří
Mateřská škola stonožka
Mateřská škola duha
DOMŮ
MŠ U Jablíček     MŠ Bruslička     MŠ Sluníčko     MŠ Duha     MŠ Stonožka     FOTOGALERIE

Created by © 2011-2016 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign