Akce MŠ Sluníčko

Výlet na statek Rašovice

Výlet na statek RašoviceDne 16. 9. 2020 se třída Kapiček pěšky vydala na výlet za zvířátky na statek Na Vyhlídce v Rašovicích. Cestou jsme pozorovali krásu podzimní přírody. Když už se zdálo, že je cesta nekonečná, zahráli jsme si na indiány a hned jsme byli na místě. Cestou jsme měli jednu zastávku na nabrání síly, posilnili jsme se svačinou. Viděli jsme mnoho hospodářských zvířátek (kravičku Klárku, ovečky, kozičky, slepice, kohouty, králíčka, prasata a poníky). Dětem se nejvíce líbila prasátka a králíčci. Zvířátkům jsme přinesli mrkvičky a suché pečivo. Děti si vyzkoušely, jak se pečuje o hospodářská zvířátka. Nakrmily je, s každým zvířátkem se pomazlily nebo je pohladily. Celý výlet jsme zakončili jízdou autobusem zpět do mateřské školy, což byl pro děti také veliký zážitek.

Školní rok 2020/2021

Aktuální informace týkající se COVID-19 naleznete v sekci Aktuality MŠ.

Projekt OP MPSV

Projekt OP MPSV – potravinové a materiální pomoci pokračuje i v roce 2020/21