Aktuality MŠ Klášterec

Nábor mladých fotbalistů

Dne 18. 5. 2018 se předškolní děti z kláštereckých mateřských škol zúčastnily náborů fotbalistů. Děti si pod vedením trenérů vyzkoušely různé překážky, které pro ně byly připraveny. Vyzkoušely si kop na branku, slalom mezi kužely, fotbalové utkání a spousty dalších disciplín. Děti dopoledne plné pohybu velmi bavilo a ukázalo se, že je mezi nimi spousta fotbalových talentů.
Dne 13. února 2018 se konal 2. Masopustní pochod masek dětí ze všech kláštereckých mateřských škol.
Průvod prošel městem; odcházeli jsme ze stanoviště u ZŠ Krátká, kde nám mávaly děti. Zamávali a zatančili jsme i seniorům v Městském ústavu sociálních služeb. Průvod pak pokračoval sídlištěm a zakončili jsme jej u Panoramy společným tancem. Děti, učitelky, dospělí i kolemjdoucí se bavili a všichni si průvod a zábavné dopoledne užili.

Pravidelné akce

Pravidelné akceV 1. pololetí 2018 budou jednotlivé školky opět navštěvovat kurzy plavání v bazénu Základní školy v Krátké ulici.
Na dotaci kurzů přispívá finančně Město Klášterec nad Ohří, a proto děti platí pouze 50,- Kč za jednu lekci. Kurz sestává z deseti lekcí.
Všechny školky dále pokračují v projektu Hodina pohybu navíc.
Bruslit chodí děti z MŠ Souběžná, Lípová a Školní, pokračují až do března 2018.
Všechny školky pokračují v navštěvování tělocvičny zimního stadionu, kde 1x týdně provozují míčové hry.
Ve spolupráci s Městem Klášterec nad Ohří připravujeme realizaci projektu školních zahrad v příprodním stylu v MŠ U Jablíček a MŠ Stonožka.

Rozpočet na rok 2018

Návrh rozpočtu na rok 2018 a střednědobého výhledu do roku 2020 Mateřské školy, Lípová 570, Klášterec nad Ohří naleznete k nahlédnutí na oficiálních stránkách Města Klášterec nad Ohří (dle zákona č. 250/2000 Sb.): zde

Rozpočet

Návrh rozpočtu na rok 2018 a střednědobého výhledu do roku 2020 Mateřské školy naleznete v sekci Aktuality MŠ Klášterec.

Volná pracovní místa