Prohlášení o ochraně soukromí

Informace o zpracování osobních údajůInformace o zpracování osobních údajů

Omluvný list - absence dítěte s povinnou předškolní docházkou

formulářformulář

Inkaso

Vážení rodiče,

od 1. ledna 2016 se mateřské školy v Klášterci nad Ohří – MŠ U Jablíček, MŠ Stonožka, MŠ Duha, MŠ Bruslička a MŠ Sluníčko – staly jedním právním subjektem. Ředitelkou sloučené organizace byla Radou města jmenována Mgr. Jitka Vlková.

• Adresa ředitelství MŠ: Mateřská škola, Klášterec nad Ohří, Lípová 570, příspěvková organizace, tel.474 375 182
  • Kontakt na ředitelku MŠ: 725 051 448,                                         e-mail: reditelka@ms-klasterec.cz
  • Kontakt na vedoucí ŠJ: 727 933 868,                                            e-mail: jidelna@ms-klasterec.cz
V této souvislosti dochází od 1. 1. 2016 ke změně platby školného a stravného ve všech mateřských školách.

Platba školného a stravného probíhá INKASEM
, výjimečně v hotovosti.
V případě způsobu platby inkasem žádáme o souhlas k inkasu u Vašeho peněžního ústavu ve prospěch účtu MŠ: 163044841/0600.
Ve výjimečných případěch lze akceptovat platbu v hotovosti: MŠ Lípová, pouze v určené výběrní dny.

Vítejte v novém školním roce 2019/2020!

Created by © 2011-2019 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign