Aktuality MŠ Klášterec

Výsledky zápisu do MŠ podle registračních čísel

MŠ LípováMŠ Lípová

MŠ SouběžnáMŠ Souběžná

MŠ LesníMŠ Lesní

MŠ DlouháMŠ Dlouhá

MŠ ŠkolníMŠ Školní

Nábor mladých fotbalistů

Dne 18. 5. 2018 se předškolní děti z kláštereckých mateřských škol zúčastnily náborů fotbalistů. Děti si pod vedením trenérů vyzkoušely různé překážky, které pro ně byly připraveny. Vyzkoušely si kop na branku, slalom mezi kužely, fotbalové utkání a spousty dalších disciplín. Děti dopoledne plné pohybu velmi bavilo a ukázalo se, že je mezi nimi spousta fotbalových talentů.
Dne 13. února 2018 se konal 2. Masopustní pochod masek dětí ze všech kláštereckých mateřských škol.
Průvod prošel městem; odcházeli jsme ze stanoviště u ZŠ Krátká, kde nám mávaly děti. Zamávali a zatančili jsme i seniorům v Městském ústavu sociálních služeb. Průvod pak pokračoval sídlištěm a zakončili jsme jej u Panoramy společným tancem. Děti, učitelky, dospělí i kolemjdoucí se bavili a všichni si průvod a zábavné dopoledne užili.

Pravidelné akce

Pravidelné akceV 1. pololetí 2018 budou jednotlivé školky opět navštěvovat kurzy plavání v bazénu Základní školy v Krátké ulici.
Na dotaci kurzů přispívá finančně Město Klášterec nad Ohří, a proto děti platí pouze 50,- Kč za jednu lekci. Kurz sestává z deseti lekcí.
Všechny školky dále pokračují v projektu Hodina pohybu navíc.
Bruslit chodí děti z MŠ Souběžná, Lípová a Školní, pokračují až do března 2018.
Všechny školky pokračují v navštěvování tělocvičny zimního stadionu, kde 1x týdně provozují míčové hry.
Ve spolupráci s Městem Klášterec nad Ohří připravujeme realizaci projektu školních zahrad v příprodním stylu v MŠ U Jablíček a MŠ Stonožka.

Rozpočet na rok 2018

Návrh rozpočtu na rok 2018 a střednědobého výhledu do roku 2020 Mateřské školy, Lípová 570, Klášterec nad Ohří naleznete k nahlédnutí na oficiálních stránkách Města Klášterec nad Ohří (dle zákona č. 250/2000 Sb.): zde

Zápis do MŠ - výsledky

Výslekdy zápisu do MŠ pro školní rok 2018/2019 naleznete v sekci Aktuality (seznamy přijatých dle registračních čísel).

Letní prázdniny

Informace o provozu MŠ v červenci a srpnu 2018 naleznete v sekci Informace pro rodiče nebo Provoz jednotlivých školek.

Rozpočet

Návrh rozpočtu na rok 2018 a střednědobého výhledu do roku 2020 Mateřské školy naleznete v sekci Aktuality MŠ Klášterec.

Volná pracovní místa